Слухати

Трамп: у мене більше роботи ніж раніше, я думав, що бути президентом легше

28 квітня 2017 - 08:59
В інтерв'ю агенції Reuters президент Трамп сказав, що йому подобалося його попереднє життя, а зараз він відчуває себе ніби в коконі
Трамп: у мене більше роботи ніж раніше, я думав, що бути президентом легше / Новини на Громадському радіо

На сто днів президентства Дональда Трампа, інформагенція Reuters опублікувала інтерв’ю, в якому президент США порівнює свою нинішню і попередні роботи.

Мільярдер і бізнесмен зізнався, що йому не вистачає водіння машини, і що нова робота складніша, ніж він думав.

«Я любив моє попереднє життя. У мене стільки всього відбувалос», сказав Трамп: «Тут більше роботи, ніж у моєму попередньому житті. Я думав, що буде легше».

Трамп, котрий уже казав, що звик до браку приватності у своєму «попередньому житті», висловив здивування, наскільки мало цього зараз. Він згадав, що досі звикає до 24-годинної охорони від Служби безпеки і відповідних обмежень.

«Ви дійсно як у своєму маленькому коконі, оскільки ви маєте таку масивну охорону, що ви не можете нікуди піти,» сказав він.

Президент Трамп також нарікав, на те, що не може водити машину самостійно: «Я люблю водити. Я більше не можу водити».

Як правило, коли він залишає Білий Дім, Трампа возять на лімузині або позашляховику.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+