Слухати

Російський телеканал опублікував відео, як Навального обливають зеленкою / Новини на Громадському радіо

Російський телеканал опублікував відео, як Навального обливають зеленкою

30 квітня 2017 - 23:26
Сам опозиціонер вважає, що це оперативне відео російської спецслужби

Відео того, як Олексія Навального обливають зеленкою два дні тому, опублікував російський телеканал Рен-ТВ. Сам Навальний його розмістив на своєму сайті.

На опублікованих кадрах видно, як чоловік, обличчя якого приховане за спецефектом, біжить від Навального, котрого щойно облив зеленкою. Півобличчя російського опозиціонера і його одяг залито темно-зеленою рідиною. Його колеги дають Навальному серветки, щоби він міг витерти обличчя.

З виразу обличчя Навального видно, що йому боляче, адже його очі щойно сконтактували з пекучою рідиною.

Відео зафіксувало ще одного чоловіка із замазаним обличчям, очевидно він є поплічником виконавця злочину.

Навальний вважає, що за цим стоїть адміністрація президента Путіна, на замовлення якої і працюють спецслужби: вони нібито не лише виконують завдання, але і доставляють відео у мас-медіа.

Сьогодні Навальний написав, що лікування правого ока не приносить позитивних результатів: «З самим оком не так добре, на жаль. Лікар вважає, що мені хлюпнули в обличчя зеленкою, розмішаною с чимось іще, тому що просто зеленкою так сильно спалити око не можна». 

Це не перший раз, коли Навального обливають зеленкою. 20 березня проти нього влаштували провокацію в Барнаулі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+