Слухати

На КПВВ під Маріуполем у жінки прийняли пологи

02 травня 2017 - 12:30
Жінку з двома дітьми у передродовому стані привезли з непідконтрольної сторони на КПВВ «Гнутове». На КПВВ Її доставили в модуль надання першої медичної допомоги, де фельдшер ГСЧС почав приймати пологи
На КПВВ під Маріуполем у жінки прийняли пологи / Новини на Громадському радіо

На КПВВ «Гнутове» у жінки прийняли пологи, повідомляє сайт Маріуполя з посиланням на прес-службу прикордонників.

«Першого травня, вже після закриття контрольно-пропускного пункту« Гнутове», з боку непідконтрольною території прибуло транспортний засіб, в якому перебувала вагітна жінка з двома дітьми. Громадянка України, 1976 року народження, перебувала в передродовому стані», — зазначено в повідомленні.

Жінку у передродовому стані доставили в модуль надання першої медичної допомоги, де фельдшер ГСЧС почав приймати пологи. В цей час прикордонники оформили документи родини на в’їзд на підконтрольну територію України.

Жінка була доставлена ​​в маріупольський пологовий будинок відразу по приїзду машини «швидкої допомоги».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+