Слухати

440 гірників Криворізького ЗГРК відмовилися підніматися на поверхню, зв’язку з ними немає

04 травня 2017 - 14:02
Гірники вимагають підвищення зарплатні до 1000 доларів США. Зі слів керівника профспілки гарників Михайла Волинця, шахтарям відрізали зв’язок
440 гірників Криворізького ЗГРК відмовилися підніматися на поверхню, зв’язку з ними немає / Новини на Громадському радіо

440 гірників підприємства Криворізький залізорудний комбінат відмовилися підніматися на поверхню і зажадали підняти їм зарплату. Про акцію протесту працівників комбінату Громадському радіо повідомив керівник Незалежної профспілки гірників України, Михайло Волинець. Волинець додав, що акцію протесту підтримали гірники чотирьох шахт комбінату — Жовтнева, Гвардійська, Батьківщина і Тернівська, а також шахтобудівельного управління.

«Після третьої нічної зміни вранці 440 шахтарів на чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату, а також, шахтобудівного управління, відмовились вийти. Вони знаходяться на глибині 1500 метрів, їм вимкнули внутрішній зв’язок, щоб вони не мали зв’язку із зовнішнім світом, з іншими шахтарями на поверхні. Адміністрація шахти проводить роз’яснювальні роботи з тими, хто є на поверхні, і намагаються створити тиск на тих гірників, які знаходяться під землею. Те, що їм вимкнули внутрішній зв’язок, це просто неприпустимі речі. Можливо комусь потрібна мед допомога. Думаю, туди треба викликати службу гірничо-рятівних загонів». 

Гендиректор Криворізького залізорудного комбінату Федір Караманец прибув на переговори з гірниками на шахту Батьківщина, які оголосили акцію протесту з вимогами підвищити зарплату. Як повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, Караманец обіцяє підняти співробітникам зарплату на двадцять відсотків, а через деякий час підвищити вдвічі. Раніше Волинець розповів Громадському радіо, що на Криворізькому залізорудному комбінаті 440 співробітників третьої нічної зміни відмовилися підніматися на поверхню.

За словами Волинця, шахтарі вимагають підвищити зарплату до еквівалента тисячі доларів США.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+