Слухати

«Радіо Свобода» опублікувало відео вибуху машини патруля ОБСЄ на Луганщині / Новини на Громадському радіо

«Радіо Свобода» опублікувало відео вибуху машини патруля ОБСЄ на Луганщині

04 травня 2017 - 16:07
На відео добре видно ситуацію за якої стався теракт, в якому загинув спостерігач із США і двоє інших, німець і чех, були поранені

Радіо Свобода пише, що отримало відео з офіційного українського джерела.

Вибух пролунав 23 квітня об 11:17 за місцевим часом.

На відео можна бачити спалах вогню і стовп диму. Внаслідок вибуху було підірвано другу в парі броньованих позашляховиків у складі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Як сказав Генеральний секретар ОБСЄ Лабмерто Дзаньер це сталося внаслідок вибуху «міни … залишеної на дорозі, якою також користуються цивільні».

Внаслідок вибуху загинув 36-річний парамедик Джозеф Стоун, один з 650 неозброєних представників Організації з безпеки і співробітництва у Європі. В складі ОБСЄ це перша смерть за час конфлікту, що триває три роки. За цей час на Донбасі загинуло понад 9900 людей.

Автомобіль СММ ОБСЄ підірвався на міні біля села Пришиб, яке зараз контролює ОРЛО. Про це того ж дня повідомив перший заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+