Слухати

В ході навчань в Чорному морі українські рятувальники відбили атаку росіян (ВІДЕО)

05 травня 2017 - 16:33
«Позаштатні» навчання: російській корабель здійснив спробу захоплення українського рятувального катера рятувальної служби. Команда українського катера не допустила захоплення судна
В ході навчань в Чорному морі українські рятувальники відбили атаку росіян (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

24 квітня 2017 року під час проведення рятувальниками Морської пошуково-рятувальної служби в Чорному морі, в районі Скадовська, штатних навчань російській корабель здійснив спробу захоплення українського рятувального катеру, повідомляє Міністерство інфраструктури України. Команда українського катера не допустила захоплення судна.

Кораблі Російської Федерації, що базують в анексованому Росією Кримському півострові, наблизилися до українського рятувального катера і вийшли в ефір з вимогою «застопорить ход и лечь в дрейф». 

Команда українського рятувального катера відмовилася виконувати протиправні вимоги, зазначивши, що катер перебуває у територіальних водах України, а не Росії, після чого взяли курс на Скадовськ. 

«Наш екіпаж продемонстрував впевнені дії. Не зважаючи на заклики світової спільноти російські військові продовжують вдаватися до порушень українських кордонів як на морі, так і на сході України, але їх брязкання зброєю нас не лякає. Окуповані території повернуться під контроль України», - відзначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Міністр зазначив, що екіпаж рятувального катера буде нагороджено за їх професіоналізм: «Безстрашність наших рятувальників, безумовно, буде відзначено. Я пишаюся їх діями і захоплююся патріотизмом і відданістю всіх українців, що дають відсіч ворогу як на фронті, так і в повсякденному житті. Разом ми переможемо! Слава Україні!», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+