Слухати

7 травня у Києві частково перекриють рух транспорту (СХЕМА)

06 травня 2017 - 17:07
У зв’язку з відкриттям пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у столиці з 24:00 6 травня вводиться тимчасове обмеження руху для транспортних засобів і пішоходів у центральній частині міста
7 травня у Києві частково перекриють рух транспорту (СХЕМА) / Новини на Громадському радіо

Із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках на вулиці Михайла Грушевського (від Паркової дороги до вул. Івана Мазепи), повідомляє департамент комунікації МВС України.

7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вулиці Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги).

7 травня з 13:00 до 24:00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках:

на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного);
на Петрівській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

Окрім цього, у рамках проведення церемонії відкриття пісенного конкурсу «Євробачення-2017» із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня вносяться тимчасові обмеження руху в обох напрямках на наступних вулицях столиці:

на вулиці Інститутській (від вулиці Ольгинської до провулку Кріпосного);
на вулиці Садовій (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського);
на вулиці Липській (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського);
на вулиці Шовковичній (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського).

132.jpg

Схума обмеження руху // МВС України
Схума обмеження руху
МВС України

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+