Слухати

Українські танкісти візьмуть участь у міжнародних танкових змаганнях «Сильна Європа» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські танкісти візьмуть участь у міжнародних танкових змаганнях «Сильна Європа» (ВІДЕО)

06 травня 2017 - 15:04
Збройні сили України представлятиме чота 14-о окремої механізованої бригади з м. Володимир-Волинський

 

 

Українські танкісти починаючи з 7 травня візьмуть участь у міжнародних танкових змаганнях «Сильна Європа» в Німеччині. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

«Збройні сили України представлятиме чота 14-о окремої механізованої бригади з м. Володимир-Волинський, який торік став переможцем танкових змагань на внутрішній арені. Зараз іде підготовчий етап, у ході якого пройде рекогносцирування вогневих ділянок полігону Графенвір і пристрілювання гармат», — йдеться в повідомленні.

Вітчизняним Т-64 протистоятимуть німецькі, австрійські і польські екіпажі на «Леопард-2», а також американські «Абрамси» і французькі «Леклерки».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+