Слухати

Захарченко заявив, що його прабабуся «пройшла концтабір у Рейк'явіку» (Відео)

06 травня 2017 - 16:12
На прес-конференції «глава республіки» заявив, що його «прабабуся пройшла концтабори Бухенвальд, Освенцим і Рейк'явік і була звільнена американцями»
Захарченко заявив, що його прабабуся «пройшла концтабір у Рейк’явіку» (Відео) / Новини на Громадському радіо

На прес-конференції «глава республіки» заявив, що його «прабабуся пройшла концтабори Бухенвальд, Освенцим і Рейк’явік і була звільнена американцями», пише видання.

Відзначимо, що столиця Ісландії Рейк’явік не була окупована нацистами в роки Другої світової війни.

30 квітня, закінчився 60-денний термін, в ході якого, за словами ватажка «ДНР» Олександра Захарченко, Україна повинна була припинити своє існування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+