Слухати

В ОБСЄ заявили про сексуальні домагання з боку бойовиків

07 травня 2017 - 11:23
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила про сексуальні домагання і погрози з боку бойовиків на непідконтрольній частині Донбасу
В ОБСЄ заявили про сексуальні домагання з боку бойовиків / Новини на Громадському радіо

Про це пише LIGA.net з посиланням на прес-службу місії.

Зазначається, що представниця патруля жіночої статі зазнала сексуальних домагань з боку чоловіка, озброєного автоматом (АК-47), який погрожував, що не дозволить патрулю рухатися в східному напрямку з Петровського в Роздольне, поки його вимоги не будуть задоволені.

Патруль покинув цей район за іншим маршрутом і поінформував Спільний центр контролю і координації припинення вогню про те, що трапилося.

У прес-службі додали, що цей інцидент вплинув на моніторинг ситуації в цьому районі, оскільки ОБСЄ мала тільки обмежений доступ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+