Слухати

Кандидатка до Верховного Суду звинуватила журналістку у «шаманських прийомах» (Відео)

10 травня 2017 - 17:00
Суддя Тетяна Жайворонок, кандидатка до нового Верховного Суду, звинуватила журналістку Юлію Самсонову, що та «свердлила очима»
Кандидатка до Верховного Суду звинуватила журналістку у «шаманських прийомах» (Відео) / Новини на Громадському радіо

Суддя Тетяна Жайворонок, кандидатка до нового Верховного Суду, під час співбесіди з кандидатами на зайняття посад суддів Касаційного цивільного суду звинуватила журналістку Юлію Самсонову («Наші гроші») у застосуванні «шаманських прийомів», пише у ФБ членкиня Громадської ради доброчесності, Наталя Соколенко, мовляв, журналістка «свердлила очима». 

Під час співбесіди кандидатка Тетяна Жайворонок пояснює суддям свої дії що до випадку з журналісткою під час розгляду однієї зі справ, коли журналістка Юлія Самсонова спитала на той момент суддю про походження коштів, на які було куплено автівку. «Я повернулась і побачила, що молода дівчина, журналіст, я так розумію, камера на мене наставлена… Зайшли ми слухати справу. Журналіст стала навпроти мене десь метрів за 8. Оператор наставив на мене камеру, журналіст стала, що називається, свердлити мене очима. Може це якийсь журналістський прийом, може якесь шаманство, я не знаю, як це назвати. Все судове засідання вона стояла навпроти мене і свердлила мене очима» (на 51:34 хв).

«Журналістка позбавляла громадян права на справедливий суд, бо зненацька запитала у судді Жайвронок, звідки у неї автівка. «Журналістка мене образила»!!! — ця людина претендує у Новий Верховний Суд», — пише Наталя у ФБ.


…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+