Слухати

Схід України залишився без зв’язку з Укртелекомом, обладнання пошкоджено

11 травня 2017 - 14:10
Сьогодні вночі магістральні канали Укртелекома, що забезпечують зв’язком схід України, піддалися масової атаці. Йдеться про цілеспрямоване пошкодження обладнання, повідомляє керівництво компанії
Схід України залишився без зв’язку з Укртелекомом, обладнання пошкоджено / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов на своїй сторінці в Facebook.

За його інформацією, о 01:11 неподалік від Новомосковська в двох місцях був перерізаний канал Новомосковськ — Павлоград, а в 4:04 в Дніпрі в кабельному колодязі перебиті кабелі ділянок Дніпро-Кринички і Дніпро- Кам’янське.

Шуранов зазначив, що в результаті спостерігалася відсутність міжміського зв’язку для абонентів Дніпра і області, а також відсутність доступу в інтернет для абонентів Донецької області (підконтрольна територія) і, зокрема, в Маріуполі та Краматорську.

На даний момент, за інформацією Шуранова, послуги для абонентів Дніпра і області відновили.

«На жаль, близько 11 години було нове пошкодження на ділянці Волноваха-Мар’янка в результаті чого термін ремонту доступу в інтернет для абонентів Донецької області зрушився на кілька годин», — повідомив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+