Слухати

Ситуація на блокпостах стосовно в’їзду та виїзду громадян

11 травня 2017 - 12:22
Донбасс SOS опублікував дані стосовно ситуації на блокопстах станом на 11 травня
Ситуація на блокпостах стосовно в’їзду та виїзду громадян / Новини на Громадському радіо

До 31 травня 2017 року включно пропуск осіб та автомобілів на контрольно-пропускних пунктах буде здійснюватись з 7.00 до 19.30, повідомляє Донбас SOS посилаючись на рішення штабу АТО.

Також, посилаючись на інформацію Державної прикордонної служби, повідомляється стан з проїздом на контрольно-пропускних пунктах з кількістю транспортних засобів на в’їзд та виїзд. 

Також, публікуються дані очевидців-користувачів ФБ. Інформація доповнюється.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+