Слухати

«Гарт сталевих» - у столиці презентували фільм про Сили спецоперацій, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

"Гарт сталевих" - у столиці презентували фільм про Сили спецоперацій, ВІДЕО

12 травня 2017 - 17:25
Сьогодні, 12 травня відбулась презентація документального фільму “ГАРТ СТАЛЕВИХ”

Під час презентації обговорювалась рекрутингова кампанія Сил спеціальних операцій: порядок і умови зарахування на військову службу за контрактом. Також повідомлялось, як саме отримати можливість військовослужбовцям інших родів(військ) Збройних Сил України випробувати себе і стати воїном спеціального «значення».

«Фільм «ГАРТ СТАЛЕВИХ» — це насамперед мотивація випробувати себе в надлюдських умовах для досягнення бажаної мети.
Ви отримаєте повне уявлення того, які складнощі долають військовослужбовці під час проходження етапу відбору (селекції) Q-курсу», — зазначається в дописі до відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+