Слухати

Українці показали філігранне водіння танків на змаганнях у Німеччині (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українці показали філігранне водіння танків на змаганнях у Німеччині (ВІДЕО)

12 травня 2017 - 15:00
У четвертий день танкових змагань, 11 травня, до Графенвіра прибули представники керівного складу збройних сил країн-учасниць.

За умовами танкового біатлону, українські екіпажі виконували вправу під назвою “Точне водіння бойових машин”, яка передбачала філігранне та швидкісне водіння танків на ділянці з перешкодами в режимі руху вперед та заднього ходу, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Зазначається, що не зважаючи на солідну технічну перевагу іноземних танків над Т-64 за швидкістю заднього ходу, українці показали відмінний результат в маневруванні та витиснули максимум з технічних можливостей своєї техніки.

Нагадаємо, танкісти Збройних Сил України в період з 7 по 12 травня вперше беруть участь у танковому біатлоні армій країн НАТО, який відбувається на одному з військових полігонів у Німеччині. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+