Слухати

Весна у Києві - варжаюче відео з висоти / Новини на Громадському радіо

Весна у Києві - варжаюче відео з висоти

12 травня 2017 - 14:33
Телеканал 112.ua представив ролик про весну у столиці України, знятий з висоти пташиного польоту

На відео з незвичних ракурсів представлені пам’ятки та парки Києва, що потопають у весняній зелені. Зокрема, Андріївська церква, Маріїнський палац, Співоче поле, Київський фунікулер.

«Ми вибрали найкращі локації та найбільш мальовничі ландшафти столиці, щоб нагадати жителям і показати гостям міста, яке воно прекрасне. Квітучі каштани і бузок, Дніпро, який переливається на сонці, позолочені куполи церков та храмів нікого не залишать байдужим. Це наше місто: зелене та свіже, європейське і різнобарвне, що вабить своєю древньою історією і не відстає від сучасності», — зазначають автори відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+