Слухати

Купи «зірку» — врятуй дитину: благодійний проект ProZorro.sale

14 травня 2017 - 09:36
ProZorro.sale спільно з Благодійним фондом імені святого Луки започаткував аукціон, на якому можна купити зустріч із «зіркою». На зібрані кошти планують придбати апарати вентиляції легень для дітей
Купи «зірку» — врятуй дитину: благодійний проект ProZorro.sale / Новини на Громадському радіо

Проект ProZorro.sale до Дня захисту дітей і до півріччя свого існування проводить сесію багатогодинних аукціонів. За зібрані кошти будуть придбані апарати штучної вентиляції легень для дитячих операційних в Інституті нейрохірургії.

Олексій Соболєв, керівник проекту: Ідея у тому, що у нас є система, яка дозволяє швидко і прозоро продавати майно. Ми вирішили надати її на благодійні цілі, щоб Благодійний фонд імені святого Луки міг організувати аукціони для збору коштів хворим дітям.

Серед лотів ― чаювання з Любомиром Гузаром, тренування з Вірастюком тощо. Перелік лотів поповнюється кожного тижня. Усі лоти пов’язані з дитячими мріями: для когось Любомир Гузар ― авторитет із дитинства, хтось хотів побачитись із найсильнішою людиною світу, хтось ― прокататися у метро поруч із машиністом. Таким чином, дорослі можуть допомогти дітям, здійснюючи власну дитячу мрію.

Стартова ціна лота — 1000-2000 грн (залежно від лоту).

Для того, щоб закупити необхідне обладнання для дитячих операційних, потрібно зібрати 3 млн грн. Долучитися до аукціону можна на сайті ProZorro у розділі Благодійні аукціони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+