Слухати

Один з ініціаторів акцій протесту в Україні ховається в Москві - Грицак

15 травня 2017 - 10:43
Служба безпеки України викрила організатора низки провокаційних і підривних акцій по дестабілізації ситуації в Україні
Один з ініціаторів акцій протесту в Україні ховається в Москві - Грицак / Новини на Громадському радіо

 Про це на брифінгу, повідомив голова СБУ Василь Грицак, повідомляє телеканал «112 Україна».

За його словами, одним з ініціаторів так званих протестних акцій на території України є лідер організації «Наждак» Микола Дульський, який сьогодні ховається в Москві.

«Не хочу звинуватити всіх представників «наждак», які продовжують діяти в Києві. Традиційно спецслужби на сьогодні ворожої для нас країни використовують такий метод, як вербування з числа патріотично налаштованих громадян, своїх агентів, інший варіант — введення своїх джерел в патріотичне середовище. Слід відзначити, що спецслужбами РФ проводиться щільний моніторинг наших загальнодержавних і регіональних проблем, які потім використовуються в якості основи для проведення акцій, спрямованих на дестабілізацію обстановки», — повідомив він.

Глава СБУ додав, що вказаний зловмисник причетний до акцій по перекриттю траси нібито поляками по Львівській області, а також мітингу в Рівному, на якому звучали гасла про так званої «Рівненської Народній Республіці». Учасники акції отримували від організаторів грошову винагороду.

Він наголосив, що більшість акцій, які проходять у столиці та інших містах України є замовними. 

«На сьогодні ми бачимо ,що в цьому тіньовому ринку задіяно порядка сорока організаторів. Нами частково ідентифіковано порядка 5000 осіб, які беруть участь у цих замовних акціях. Це тільки по місту Києву», — додав він. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+