Слухати

Оголошення щодо мовлення у м.Білолуцьку

15 травня 2017 - 14:19 52
Повідомляємо про можливе часткове відключення ефіру у зв'язку із технічними роботами у м. Білолуцьку

Громадське радіо повідомляє, що у м. Білолуцьку Луганської області з 16 по 26 травня 2017 року може бути часткове відключення ефіру у зв’язку із технічними роботами. 

Водночас, слухати та читати нас можна на сайті Громадського радіо, а також записи програм та подкастів з’являються на Soundcloud та iTunes.

Нагадаємо також, що дослідження аудиторії, проведене TNS Україна у 2016 році, показало, що Громадське радіо у жовтні висунулось на перше місце серед розмовних радіостанцій у містах мовлення на контрольованій українським урядом території Донбасу (в Маріуполі дослідження не проводилось).

На початок цього року Громадське радіо має ліцензії і тимчасові дозволи на мовлення у шести областях, разом це 17 частот: 14 FM-частот та три УКХ-частоти. Працюють 14 передавачів, три передавачі заплановано закупити в 2017 році. Найбільше частот – по шість на Донеччині і Луганщині.

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+