Слухати

Що найважче на фронті? Розповіді бійців з передової (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Що найважче на фронті? Розповіді бійців з передової (ВІДЕО)

15 травня 2017 - 10:24
Українські військові, які несуть службу на західних околицях Донецька, розповіли про службу та своє бачення переговорів в Мінську

Військовий Степан розповідає: в армії він служить давно. Найважче для нього — розлука з родиною:

«А решта все для військових — обов’язки. Думаю, кожен військовий сам для себе визначає, що для нього важко, а що — легко. Для мене по військовій справі в принципі нічого важкого немає», — додає він.

 Боєць Святослав говорить, що зараз вони намагаються не відкривати вогонь у відповідь — переважно спостерігають за супротивником:

«Як починається вечір, починаються ворожі обстріли. Систематично. Практично кожного вечора. Ховаємось у прикриття по можливості».

Він показує тепловізори і зазначає, що раніше вони використовували для нього батарейки. Потім це стало проблематично і бійці приєднали його до павербанку. Таким чином заряду вистачає на 1-2 тижні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+