Слухати

Екс-боєць одного з батальйонів продавав зброю на Київщині - прокуратура (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Екс-боєць одного з батальйонів продавав зброю на Київщині - прокуратура (ФОТО)

16 травня 2017 - 12:29
Колишній військовослужбовец 24 батальйону територіальної оборони Збройних Сил України («Айдар») збував зброю та боєприпаси на території Києва та Київської області

Як повідомляють у Військовій прокуратурі Київського гарнізону Центрального регіону України, чоловік використовував зв’язки набуті за час проходження військової служби.

zbroya2_0.jpg

Вилучена зброя // vppnr.gp.gov.ua
Вилучена зброя
vppnr.gp.gov.ua

boyeprypasy3.jpg

Вилучені боєприпаси // vppnr.gp.gov.ua
Вилучені боєприпаси
vppnr.gp.gov.ua

«Вказана особа продавала викрадене військове майно, а саме автомати АК-74, пістолети ПМ, гранати РГД-5, Ф-1 тощо, що доставлялося з зони проведення антитерористичної операції», — зазначають в прокуратурі.

boyeprypasy4.jpg

Вилучені боєприпаси // vppnr.gp.gov.ua
Вилучені боєприпаси
vppnr.gp.gov.ua
Крім того, він залучав да цього ще трьох цивільних, які зберігали це майно та передавали йому для подальшого збуту. Отримані гроші вони ділили між собою.

«Так, 16 березня 2017 року, військовослужбовець за майже 60 тис. грн. реалізував АК-47 та магазин до нього, 253 патрони, 2 гранати Ф-1 та 2 запали до них», — повідомили в прокуратурі.

Чоловіка затримали під час чергового продажу 45 набоїв калібру 5,45мм. Боєприпаси вилучили.

naboyi.jpg

Вилучені набої // vppnr.gp.gov.ua
Вилучені набої
vppnr.gp.gov.ua

Під час проведення обшуків за місцем проживання його спільників виявлено та вилучено: автомат АКС-74 з приєднаним до нього підствольним гранатометом ГП-25; 8 патронів до пістолету «ТТ» 7,62 мм; патрон до пістолету «Наган» 7, 62 мм; 2 магазини до пістолету «ТТ»; 88 патронів до пістолету «Наган» 7, 62 мм; крупнокаліберний патрон 12,7 мм; патрон калібру 7,62х39 мм; гранату Ф-1; 34 гранати до підствольного гранатомету ВОГ-25П; 9 гранат до підствольного гранатомету ВОГ-25; 22 запали до ручних гранат типу УЗРГМ; 8719 набоїв.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+