Слухати

Нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок / Новини на Громадському радіо

Нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок

16 травня 2017 - 15:16
Наша мрія та ціль – показати, що українці можуть самі фінансувати чесні медіа. Ми продовжуємо Спільнокошт ще на 6 місяців та разом із вами йдемо до цілі у 3 мільйони гривень!

У листопаді 2016 року Громадське радіо оголосило важливий проект – «Громадське радіо у твоєму місті!». Ми шукали підтримки для нашого подальшого розвитку та почали збирати 3 мільйони гривень на сайті Спільнокошт.

За 6 місяців нас підтримало 282 доброчинця, ми зібрали більше 300 000 тисяч гривень!

Наша команда ведучих та редакторів Громадського радіо провела 14 лекцій про радіо, незалежне мовлення, літературні вечори та інше.

Ми зробили 2 масштабні благодійні події: різдвяний музичний концерт в клубі Мезанін за участі Крихітки Цахес, Сонця Коло, Кам’яний гість, а також Благодійний аукціон із виїздним прямим ефіром «RadioSale».

Нам допомагали наші партнери: Хаб 4.0, Фройд Хауз, МедаіХаб, 1900 Коворкінг, Клуб «Наш формат», Добра листівка, журнал «Тиждень», цілий пул українських видавництв, фотограф Оксана Тисовська та багато багато інших прекрасний людей та організацій.  

Наша мрія та ціль – показати, що українці можуть самі фінансувати чесні медіа. Ми продовжуємо Спільнокошт ще на 6 місяців та разом із вами йдемо до цілі у 3 мільйони гривень!

Чому нам потрібна допомога від вас? Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. Усі ресурси, що нам вдається залучити, ми використовуємо для того, щоби надати інформацію нашим слухачам і допомогти їм прийняти власні рішення. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас не мета, а засіб. Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців, які уже підтримали нас під час попередніх спільнокоштів.

Ваша допомога потрібна нам, щоби отримати нові ліцензії на мовлення у нових містах, закупити, встановити та обслуговувати техніку, а також для того, щоби випускати нові програми.

Підтримайте!

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+