Слухати

Побили та викинули - мати призовника, який випав з 5 поверху (ВІДЕО)

16 травня 2017 - 09:27 1618
За її словами, побили чоловіка через те, що він не хотів спілкуватись

Мата призовника, який 14 травня випав з п’ятого поверху будівлі на території обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату, стверджує, що сина побили та викинули з вікна. Про це жінка розповіла в коментарі ТВ-4.

Говорить, про це їй розповів син, коли вона спілкувалась з ним після того, як йому стало трохи легше.

«Його побили за те, що він не спілкувався, що він по телефону говорив, Він в такому стані…Він взагалі поламаний, руки поламані, ноги поламані , відкрита черепно-мозкова травма, ключиця поломана», — розповіла Ярослава Федун.

Нагадаємо, що 14 травня близько 6-ї години, на території обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату, призовник випав з п’ятого поверху будівлі. Йому 25 років. Одна з версій, яку опрацьовують слідчі, призовник намагався уникнути строкової служби. 

Як повідомив Громадському радіо прес-секретар ГУ Нацполіції в Тернопільській області Сергій Крета, сам призовник пояснив свій вчинок тим, що потягнувся за ручкою, яка нібито впала.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+