Слухати

Статую Енгельса з села на Харківщині перевезуть до Манчестера (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Статую Енгельса з села на Харківщині перевезуть до Манчестера (ВІДЕО)

16 травня 2017 - 13:47
Статую відвезуть на фестиваль, який влаштував англійський режисер Філ Колінз

Як зазначається, в сюжеті ТСН, пам’ятник відомому марксисту кілька десятиліть стояв посеред колгоспу у селі Мар’янівка, що на Харківщині.

Село Мар’янівка, на околиці якого після декомунізації зберігали чотириметрового Енгельса, англійський режисер Філ Колінз знайшов в Інтернеті.

За його словами, він давно мріяв зробити фестиваль на честь комуніста, який у Манчестері прожив двадцять років. Зокрема, розрізаний навпіл та замотаний у целофан пам’ятник проїде всією Європою, його подорож фільмуватимуть, а потім змонтують кіно. Згодом статую планують встановити в центрі Манчестера.

«Енгельс у багатьох сенсах — названий син Манчестера. Він там жив і зробив значну роботу. Історія дуже суперечлива річ», — зауважив художник Філ Коллінз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+