Слухати

Тренування українських десантників. Найяскравіші моменти (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Тренування українських десантників. Найяскравіші моменти (ВІДЕО)

16 травня 2017 - 16:56
81 бригада Високомобільних десантних військ Збройних сил України провела тренування

У зв’язку з прийнятим законом про збільшення чисельності Збройних Сил України, в кінці 2014 року, було розпочато формування 11 нових бригад, включаючи одну аеромобільну.

Нова бригада була створена восени 2014 року на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади та 25-ї окремої повітряно-десантної бригади і отримала номер розформованої 81-ї тактичної групи.

В кінці 2014 року і в на початку 2015 року 81-я окрема аеромобільна бригада тримала оборону в Донецькому аеропорту та прилеглих районах. Навесні-влітку 2016 р вела бої в Авдіївської промзоні.

Станом на 20 жовтня 2016 року 81-я окрема аеромобільна бригада за час АТО втратила 81 людину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+