Слухати

Обшук в одного з керівників «ДемАльянсу»: вилучено техніку та документи (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Обшук в одного з керівників «ДемАльянсу»: вилучено техніку та документи (ВІДЕО)

16 травня 2017 - 12:06
В одного з керівників "Демальянсу" Максима Черкасенка проводять обшук, вилучають техніку та документи.

Як повідомляє активіст Автомайдану Олексій Гриценко у Facebook, адвокатів не пускали – їм довелося перелазити через паркан.

Депутати Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук присутні у цьому приміщенні. Лещенко веде трансляцію з приміщення, в якому також перебувають поняті.

 

 

Обшук проводять слідчі Головного слідчого управління Національної поліції на підставі рішення Печерського райсуду Києва.

Рішення суду про проведення обшуку в будинку Максима Черкасенка, оприлюднив народний депутат Мустафа Найєм.

Він написав, що обшук проводять слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України. Їїх всього близько 12 і є поняті.

«Адвокатів на обшук не пропускали,  на початку обшуку скопіювали листування Максима і його дружини на всіх носіях, хоча офіційна мета обшуку — виїмка комп’ютерної техніки, мобільних телефонів, жорстких дисків, флешок, які використовувалися для участі для здійснення несанкціонованого втручання в роботу систему електронних торгів «сетах», де працює дружина Максима», — повідомив Найєм.

obshuk.jpg

Рішення суду про обшук // FB-сторінка Мустафи Найєма
Рішення суду про обшук
FB-сторінка Мустафи Найєма

obshuk2.jpg

Ухвала суду про обшук // FB-сторінка Мустафи Найєма
Ухвала суду про обшук
FB-сторінка Мустафи Найєма

Народний депутат Світлана Заліщук, яка також присутня на місці обшуку повідомила, що обшуки проводять не за адресою реєстрації дружини, а за місцем проживання Черкасенка.

Вона зазначила, що адвоката пустили, коли приїхали народні депутати.

«Порушення при слідчих діях. В ухвалі не вказано точну адресу обшуків, зазначено лише будинок без квартири. Не зазначено конкретний список засобів для вилучення. Обшук здійснює людина, прізвище якої нема в ухвалі», — написала Заліщук та додала, що Черкасенко вважає, що справжньою метою є не розслідування щодо його дружини, а доступ до його цифрових носіїв та комунікації членів ДемАльянсу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+