Слухати

Вражаючі краєвиди Полтащини з висоти (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Вражаючі краєвиди Полтащини з висоти (ВІДЕО)

16 травня 2017 - 11:19
Команда Ukraїner оприлюднила відеоанонс історій про Полтащину

«Україна неймовірна! Полтавщина – регіон літератури, спорту, дивовижної природньої краси, автентичої кухні, різноманіття культур. Ми подорожували Полтавщиною у листопаді і не могли уявити, що побачимо в Україні таку чудову осінь», — йдеться у дописі до відео.

Своїми враженнями від відео поділився і український блогер Валентин Пугачов, який родом з Полтавщини:

«Я всігда мічтав подивиться на свою Полтавщину з висоти птичого польоту. Я звісно часто літав і бачив уві сні Полтавщину, коли був малим, але хотілось в реальності. І тут я бачу це відео хороших друзів із Ukraїner та їхню рубрику, присвячену Полтавщині. Подивіться, де Валінтін бігав, ріс, лазив, пробирався крізь кушері або просто дивився в небо, на цю неоціненну красу!», — написав Валентин.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+