Слухати

Одеса: Оперний театр і Приморський бульвар показали з висоти (Відео) / Новини на Громадському радіо

Одеса: Оперний театр і Приморський бульвар показали з висоти (Відео)

17 травня 2017 - 10:14
У мережі з'явилося відео, на якому історичні і популярні серед одеситів місця показані з висоти. Його опубліковано на каналі «Fly od wings» в Youtube

На відео бачимо будівлю Оперний театр, Потьомкінські сходи, Приморський бульвар, пам’ятник Катерині II і її сподвижникам, а також знайомий усім городянам бронзовий монумент, присвячений Арману Емманюелю дю Плессі — герцогу де Рішельє.

Зазначимо, що в Одесі багато старих споруд, які все частіше обвалюються. Відриваються від фасадів, як правило, невеликі фрагменти, але і вони несуть загрозу життю перехожих, пише odessa1.com.

Зокрема, 16 травня, відірвався шматок карниза від будинку на Катерининській площі. Під будівлею проходить одна з туристичних стежок, і диво, що в той момент людей на тротуарі було.

karnyz.jpg

Карниз, від якого відірвався шматок // odessa1.com
Карниз, від якого відірвався шматок
odessa1.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+