Слухати

Представництва європейських країн в Україні вивісили прапори ЛГБТІ / Новини на Громадському радіо

Представництва європейських країн в Україні вивісили прапори ЛГБТІ

17 травня 2017 - 13:31
Сьогодні відзначають Міжнародний день протидії гомофобії та трансфобії. Прапори на підримку ЛГБТІ-спільноти вивісили посольство Канади, Нідерландів, Великої Британії та представництво ЄС в Україні

Окрім того, 15 європейських представництв підписалися під спільною заявою послів, де висловили занепокоєння щодо безпеки ЛГБТІ-українців.

«Після деяких інцидентів з проявами насильства у минулому, міжнародна спільнота продовжує висловлювати занепокоєння щодо безпеки ЛГБТІ-українців (лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсекс-людей), їхніх друзів, родин та всіх, хто підтримує толерантність і рівність в Україні», – йдеться у заяві.

Посли закликають до мирного проведення цьогорічного Маршу рівності, який планується на 18 червня у Києві.

«Після мирного проведення заходів минулорічного КиївПрайду та цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення, гаслом якого було «Шануймо розмаїття», ми закликаємо всіх скористатися цим успішним досвідом і продовжити підтримку рівності в Україні. Ми спільно закликаємо поліцію та міську владу підтримати й захистити право ЛГБТІ та тих, хто їх підтримує, на проведення Маршу рівності», –  зазначено у спільній заяві послів 15 європейських країн.

Поважати право на мирне зібрання представників ЛГБТІ просять і всіх українців. 

Читайте також про те, як пройшов Марш рівності минулого року: «Права людини, тисячі копів та побиття: Марш рівності пройшов у Києві»

18 519 503_1 454 425 234 632 792_2 592 123 346 819 876 081_n.jpg

Посольство Королівства Нідерландів в Україні // Ліза Кузьменко
Посольство Королівства Нідерландів в Україні
Ліза Кузьменко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+