Слухати

У Києві встановлять люки, які неможливо вкрасти (ВІДЕО)

17 травня 2017 - 09:25 1194
З початку цього року з водопровідних та каналізаційних колодязів зникло 84 люки. Найбільше розкрадань зафіксовано у Дніпровському, Подільському та Солом’янському районах

Про це йдеться на сторінці «Київводоканалу» в Facebook.

Зазначається, що товариство придбало 100 люків нового зразка з запірною арматурою. До дня Києва їх почнуть встановлювати на вулицях міста. Наразі вони перебувають на спеціальному складі. 

«Викрасти такі люки буде значно складніше. Адже корпус та кришка зроблені з високоміцного чавуну з кулястим графітом, а сам люк обладнаний шарнірним та додатковим запірним пристроєм з нержавіючої сталі, який повністю унеможливлює його крадіжку» — говорить заступник головного інженера управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій Андрій Кобзар.

Повідомляється, що загалом на балансі Київводоканалу більше 180 тисяч люків. В «Київводоканалі» нагадали: за розкрадання люків передбачена кримінальна відповідальність від трьох до 12 років позбавлення волі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+