Слухати

У Латвії кандидатка у депутати агітує, танцюючи у купальнику (ВІДЕО)

17 травня 2017 - 18:47
Світлана Лонська — тренер по фітнес-зумбі. У своєму відео вона обіцяє сказати «так», кожному, хто за неї проголосує
У Латвії кандидатка у депутати агітує, танцюючи у купальнику (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Кандидатка у депутати думи латвійського міста Даугавпілс Світлана Лонська (Svetlana Lonska) опублікувала предиборче відео. У ньому вона співає та танцює у купальнику на березі моря. У пісні Світлана пояснює основні положення своєї програми та обіцяє сказати «так» кожному, хто проголосує за неї. Про це повідомило видання delfi.lv.

«Я девка хоть и простая, но не глупышка — ты знай! В Англии тёрлась, пахала там на завод, потом в Д-пилс вернулась, типа родной дом зовёт. Стремала, ясное дело, что тут ещё говорить», — співає Лонська.

Наразі, Лонскька працює  тренером з зумба-фітнесу. На виборах, що відбудуться 3 червня, вона включена до списку партії No sirds Latvijai (Від серця —Латвії).

Відзначимо, це не єдине передвиборче відео Лонської. В іншому жінка презентує свою програму у більш  серьйозній формі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+