Слухати

В Одесі люди тиждень живуть у руїнах після обвалу в будинку (ВІДЕО)

17 травня 2017 - 15:51 452
Минулої п'ятниці в Книжковому провулку впала частина житлового будинку № 13.Сім сімей як і раніше продовжують жити в руїнах

Як повідомляє 7 канал, перше обвалення в будинку сталося ще в 2006 році. За словами мешканців, в підвалі була точка прийому металу, яка з часом перетворилася на нічліжку для бездомних.

«Підприємці, щоб розширити приміщення, знесли одну з несучих стін. Після того випадку будинку привласнили статус аварійного, але людей так і не переселили», — зазначається в сюжеті.

Через 11 років все-таки відбулося ще одне обвалення, тільки на цей раз глобальніше. Квартира на першому поверсі провалилась в підвал. Туди ж обвалилась і квартира, що на другому поверсі, а за нею — квартира на третьому. 

Людей обіцяють відселити до готелю, але їх такий варіант не влаштовує. Зокрема через те, що їх просять вивезти з будинку все майно, навіть сантехніку. Але людям немає куди все це вивозити. 

У п’ятницю мешканці збираються на прийом до віце-меру Орловському. Якщо їм не нададуть реальні варіанти вирішення проблеми, обіцяють піти на крайні заходи.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+