Слухати

В Одесі люди тиждень живуть у руїнах після обвалу в будинку (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Одесі люди тиждень живуть у руїнах після обвалу в будинку (ВІДЕО)

17 травня 2017 - 15:51
Минулої п'ятниці в Книжковому провулку впала частина житлового будинку № 13.Сім сімей як і раніше продовжують жити в руїнах

Як повідомляє 7 канал, перше обвалення в будинку сталося ще в 2006 році. За словами мешканців, в підвалі була точка прийому металу, яка з часом перетворилася на нічліжку для бездомних.

«Підприємці, щоб розширити приміщення, знесли одну з несучих стін. Після того випадку будинку привласнили статус аварійного, але людей так і не переселили», — зазначається в сюжеті.

Через 11 років все-таки відбулося ще одне обвалення, тільки на цей раз глобальніше. Квартира на першому поверсі провалилась в підвал. Туди ж обвалилась і квартира, що на другому поверсі, а за нею — квартира на третьому. 

Людей обіцяють відселити до готелю, але їх такий варіант не влаштовує. Зокрема через те, що їх просять вивезти з будинку все майно, навіть сантехніку. Але людям немає куди все це вивозити. 

У п’ятницю мешканці збираються на прийом до віце-меру Орловському. Якщо їм не нададуть реальні варіанти вирішення проблеми, обіцяють піти на крайні заходи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+