Слухати

В Одесі можуть назавжди вимкнути гарячу воду / Новини на Громадському радіо

В Одесі можуть назавжди вимкнути гарячу воду

17 травня 2017 - 13:21
Програма щодо відмови від постачання гарячої води зараз розробляється фахівцями

За словами очильниці відділу зі зв’язку зі ЗМІ Одеської міськради Наталії Мальцевої, зараз лише 10% населення користується подачею гарячої води, більшість мешканців багатоквартирних будівель мають бойлери або інші системи підігріву води.

Також вона наголосила, що в Одесі подача гарячої води відбувається тільки в опалювальний сезон, а її вартість для населення висока.

Видання 048.ua, посилаючись на слова спеціаліста управління міського господарства Сергія Сорокіна, пише, що зараз для КП «Теплозабезпечення міста Одеси» надання цієї послуги є збитковим, оплата населення не покриває борги підприємства.

В Одесі тільки вивчають можливість відмови від централізованої подачі води, триває розробка спеціально програми. 16 травня відбувся брифінг, на якому обговорювали можливі альтернативи постачанню гарячої води.

Соціально незахищеним верствам населення пропонується встановити бойлери безкоштовно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+