Слухати

В СБУ пояснили, хто зможе вільно користуватись програмою 1С

17 травня 2017 - 16:47 150
В відомстві відзначили, що українським бізнесменам буде складно переходити на інші бухгалтерські програми замість забороненого Указом президента 1С

Втім, обіцяють не влаштовувати перевірки з цього приводу в приватних компаніях і зазначають: у Службі безпеки немає ніяких питань до приватних підприємців, які займаються бізнесом на законних підставах.

Державні ж структури повинні відмовитися від використання «1С» в обов’язковому порядку.

Про це заявила керівник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна, передає «Діалог.UA».

Вона зазначила, що в даний час цей софт — монополіст на ринку, якого складно буде відразу замінити. Крім того,Лапутіна додала, що контроль приватного сектора не в компетенції СБУ. Служба безпеки рекомендує підприємцям, що здійснюють приватну діяльність, подумати про те, що Росія має доступ до їхніх даних, якщо вони користуються цим софтом. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+