Слухати

В СБУ пояснили, хто зможе вільно користуватись програмою 1С

17 травня 2017 - 16:47
В відомстві відзначили, що українським бізнесменам буде складно переходити на інші бухгалтерські програми замість забороненого Указом президента 1С
В СБУ пояснили, хто зможе вільно користуватись програмою 1С / Новини на Громадському радіо

Втім, обіцяють не влаштовувати перевірки з цього приводу в приватних компаніях і зазначають: у Службі безпеки немає ніяких питань до приватних підприємців, які займаються бізнесом на законних підставах.

Державні ж структури повинні відмовитися від використання «1С» в обов’язковому порядку.

Про це заявила керівник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна, передає «Діалог.UA».

Вона зазначила, що в даний час цей софт — монополіст на ринку, якого складно буде відразу замінити. Крім того,Лапутіна додала, що контроль приватного сектора не в компетенції СБУ. Служба безпеки рекомендує підприємцям, що здійснюють приватну діяльність, подумати про те, що Росія має доступ до їхніх даних, якщо вони користуються цим софтом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+