Слухати

В зоні АТО визначають кращий танковий екіпаж. Найяскравіші моменти (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В зоні АТО визначають кращий танковий екіпаж. Найяскравіші моменти (ВІДЕО)

17 травня 2017 - 09:44
В районі проведення АТО проходить чегровий етап змагань, які визначать найкращий танковий екіпаж

Відео підготувало Військове телебачення.

«Змагання не важкі, але вони розраховані на те, щоб перевірити навички особового складу у виконанні нормативів: загрузка трьох артилерійських пострілів, своєчасне висування на позицію, вогнева підготовка, практичне виконання стрільб з гармати та кулемета», — зазначається в сюжеті.

Один з учасників змагань пояснив, що змагання вже допомогли виявити певні помилки.

Другий боєць підкреслив, що всі задіяні у змаганнях, виконують одну задачу і вони не є суперниками, а побратими, на яких можна спертись.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+