Слухати

Акаунт Twitter, на який посилалися ЗМІ з новиною про смерть Алексієвич, виявився фейком?

18 травня 2017 - 13:13
На акаунті з'явилось повідомлення, що його створив журналіст
Акаунт Twitter, на який посилалися ЗМІ з новиною про смерть Алексієвич, виявився фейком? / Новини на Громадському радіо

20 хвилин тому на акаунті ніби то Франсуази Нісен, міністра культури Франції, з’явилось повідомлення: «Цей акаунт хибний, створений італійським журналістом Томассо Дебенедетті» (Tommasso Debenedetti).

Нагадаємо, у п’ятницю 18 травня ЗМІ розтиражували ніби то повідомлення міністра культури Франції Франсуази Ніссен про те, що відома письменниця Світлана Алексієвич померла. Алексієвич спростувала свою смерть у ЗМІ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+