Слухати

Місце відпочинку під Харковом перетворилось на овечий скотомогильник (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Місце відпочинку під Харковом перетворилось на овечий скотомогильник (ВІДЕО)

18 травня 2017 - 11:05
Жителі села Шелудковка (Зміївський р-н) протестують проти ситуації, що склалася з місцем їх відпочинку і вимагають, щоб на неї звернули увагу представники влади та правоохоронні органи

Кілька років жителі села не можуть дійти згоди з власником овечої отари, який утримує до 100 голів овець. 

На думку селян, тварини утримуються без будь-яких санітарних норм і випасаються за межами села — біля озера та лісу, де раніше відпочивали місцеві жителі, йдеться в сюжеті zmiev25tv. 

Люди стверджують: тут же їхній сусід влаштував скотомогильник. У мішки складає нутрощі, кішки та голови, які потім розносяться собаками по всій околиці. Відпочивати тут чи випасати свійських тварин стало неможливо: місце перетворилось на овечий цвинтар.

Хазяїн отари будь-які звинувачення на свою адресу відкидає. Говорить, рештки дійсно збирає в мішки та викидає, але в контейнери для побутового сміття на в’їзді у райцентр.

Минулого року селяни написали на чоловіка скаргу до сільради. У свою чергу сільрада направила йому звернення щодо того, на якій території треба проводити випас і щодо дотримання санітарних норм утримання тварин. Але селяни вважають, що чоловік приписи ігнорує. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+