Слухати

Громадське радіо отримало відмову щодо прорахунку частот у шести містах / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо отримало відмову щодо прорахунку частот у шести містах

18 травня 2017 - 13:23
Жителі міст Чернівці, Олександрія, Львів, Одеса, Кременчук, Харків поки що не матимуть змоги слухати прямі ефіри Громадського радіо. Нацрада повідомила Громадському радіо, що вільних частот там немає

У своєму листі від 17 травня 2017 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення України, повідомила Громадському радіо, про неможливість мовлення на додаткових частотах у шести містах: Чернівці, Олександрія, Львів, Одеса, Кременчук, Харків. Нацрада посилається на висновки інжернерів держпідприємства «Український центр радіочастот». Причиною відмови називається не звільнення аналогових частот кількома телевізійними каналами.

0001.jpg

Лист Нацради від 17 травня 2017 року // Громадське радіо
Лист Нацради від 17 травня 2017 року
Громадське радіо

Національна рада продовжує вивчати можливість надати частоти у ще 25 містах.

На початку цього року телерадіокомпанія Громадське радіо звернулася до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням прорахунку частот в діапазоні 87,5108,0 МГц в 31 населеному пункті України. Громадське радіо уже неодноразово зверталося до Нацради з подібним проханням у минулі роки.

Серед міст, у яких Громадське радіо має намір мовити у FM-діапазоні – найбільші українські міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів.

Крім того, раніше Громадське радіо наголошувало, що готове брати участь у конкурсах, які будуть оголошені на вивільнені частоти, і не лише в невеличких населених пунктах, але й обласних центрах.

Наразі Громадське радіо має 17 частот у шести областях. Мовлення ведеться на 14 передавачах. Іще три передавачі радіо розраховує запровадити в дію на початку осені цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+