Слухати

У Держдумі РФ Еммануеля Макрона назвали «антихристом»

18 травня 2017 - 12:59
На засіданні міжфракційної групи депутатів щодо захисту християнських цінностей, депутати порівняли президента Франції Еммануеля Макрона з «антихристом»
У Держдумі РФ Еммануеля Макрона назвали «антихристом» / Новини на Громадському радіо

«Варіант, який був після Трампа — це перемога Макрона. А ось коли ми дивимося Святе Письмо, ми бачимо: Макрон дуже нагадує передбаченого в цих текстах Антихриста…», — заявив Павло Дорохін, депутат «Комуністичної партії РФ».

У засіданні, яке розпочалося з виступу монастирського хору, також брали участь представники російської православної церкви і громадські діячі.

Священнослужителі запропонували депутатам заборонити аборти, одностатеві подружжя, і дозволити батькам застосовувати фізичні покарання до дітей.

Як пояснив координатор групи, депутат «Єдиної Росії» Дмитро Саблін, група буде збиратися для розробки законопроектів, спрямованих на захист і підтримку християнських цінностей.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+