Слухати

У Громадського радіо вимагають вирізати з ефіру вислів Жадана про Україну (ФОТО)

18 травня 2017 - 17:40
Слухач поскаржився на урядову гарячу лінію і вимагає скасувати трансляцію вислову «Я люблю цю країну, навіть без кокаїну — так говорить Жадан»
У Громадського радіо вимагають вирізати з ефіру вислів Жадана про Україну (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В редакцію Громадського радіо надійшов лист від Державного комітету телебачення і радіомовлення України, в якому, посилаючись на закон «Про звернення громадян», Держкомітет надсилає копію звернення громадянина України, мешканця Запорізької області. Заявник звернувся на урядову гарячу лінію зі скаргою, що диктор Громадського радіо протягом останнього місяця цитує слова «Я люблю цю країну навіть без кокаїну — так говорить Жадан». 

«Прохання провести перевірку та посприяти у скасуванні трансляції вказаного вислову, оскільки заявник вважає подібні вислови аморальними», — йдеться в листі. 

Держкомтелерадіо просить «розглянути порушене питання та проінформувати про результати заявника і Держкомтелерадіо».

Рішення щодо цього знаходиться на розгляді редакції.

Редакція не розголошує особисті дані заявника з етичних міркувань, хоча в листі вказані всі персональні дані заявника.

Громадське радіо розмістило у себе промо-ролик програми, в який включено уривок віршу Сергія Жадана, начитаний самим автором.

0001.jpg

Звернення //
Звернення

Слова, наведені у запиті, належать до відомої пісні Сергія Жадана. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+