Слухати

У Лівані може пройти перший в арабському світі ЛГБТ-парад

18 травня 2017 - 14:47 66
Рух за права ЛГБТ набирає силу в Бейруті, але гомосексуальні акти заборонені і караються тюремним строком до одного року

Ліван на цьому тижні може стати першою арабською країною, в якій пройде гей-парад. На даний момент захід відклали після погроз з боку радикальних ісламістів. Свій протест заявили, зокрема, салафіти з «Асоціації мусульманських вчених» Лівану.

Берто Максо, директор некомерційної організації «Гордий Ліван» заявив, що цей тиждень став історичним для всіх представників ЛГБТ-спільноти, незважаючи на погрози з боку місцевої опозиції.

«Зараз нас чекає тиждень заходів, які пройдуть по всьому місту. Це дійсно вражає, це велике досягнення. Нам потрібно, щоб люди знали: різноманітність — це нормально », — заявив Максо.

В ісламських країнах відкрите святкування ЛГБТ-акцій знаходиться під забороною — у таких країнах поширені штрафи, кримінальне переслідування і навіть смертна кара за гомосексуалізм.

Опитування показують, що переважна більшість ліванців негативно ставляться до гомосексуалістів, однак влада Бейрута робить перші кроки до декриміналізації ЛГБТ. Зокрема, в 2017 році суд Бейрута вперше визнав, що гомосексуалізм є приватним вибором, а не злочином.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+