Слухати

У Лівані може пройти перший в арабському світі ЛГБТ-парад

18 травня 2017 - 14:47
Рух за права ЛГБТ набирає силу в Бейруті, але гомосексуальні акти заборонені і караються тюремним строком до одного року
У Лівані може пройти перший в арабському світі ЛГБТ-парад / Новини на Громадському радіо

Ліван на цьому тижні може стати першою арабською країною, в якій пройде гей-парад. На даний момент захід відклали після погроз з боку радикальних ісламістів. Свій протест заявили, зокрема, салафіти з «Асоціації мусульманських вчених» Лівану.

Берто Максо, директор некомерційної організації «Гордий Ліван» заявив, що цей тиждень став історичним для всіх представників ЛГБТ-спільноти, незважаючи на погрози з боку місцевої опозиції.

«Зараз нас чекає тиждень заходів, які пройдуть по всьому місту. Це дійсно вражає, це велике досягнення. Нам потрібно, щоб люди знали: різноманітність — це нормально », — заявив Максо.

В ісламських країнах відкрите святкування ЛГБТ-акцій знаходиться під забороною — у таких країнах поширені штрафи, кримінальне переслідування і навіть смертна кара за гомосексуалізм.

Опитування показують, що переважна більшість ліванців негативно ставляться до гомосексуалістів, однак влада Бейрута робить перші кроки до декриміналізації ЛГБТ. Зокрема, в 2017 році суд Бейрута вперше визнав, що гомосексуалізм є приватним вибором, а не злочином.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+