Слухати

В Криму затримали більше десяти людей - журналіст / Новини на Громадському радіо

В Криму затримали більше десяти людей - журналіст

18 травня 2017 - 14:37
Згодом, після пояснень, декого з них відпустили, повідомив російський журналіст Антон Наумлюк

Силовики відпустили Сулеймана Кадирова, якого затримали, коли він покладав квіти в Феодосії.

«У Сімферополі затримали Сервера Кераметова за одиночний пікет на площі Леніна, з ним ще кілька чоловік. Відібрали пояснення про проведення несанкціонованого заходу, і відпустили», повідомив Наумлюк.

Втім, за його словами, пізніше до Центрального РУВС доставили ще близько 10 молодих людей з кримськотатарським прапором. І зараз вони знаходяться там.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+