Слухати

В Криму заблокували меморіальну дошку пам’яті жертв депортації кримських татар (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Криму заблокували меморіальну дошку пам'яті жертв депортації кримських татар (ФОТО)

18 травня 2017 - 10:05
У Бахчисараї меморіальну дошку, до якого завжди покладали квіти, заблокували поліцейською машиною

Про це повідомляє російський журналіст Антон Наумлюк. Він також зазначив, що у Сімферополі «з технічних причин» скасували судове засідання у справі Ахтема Чийгоза.

На судове засідання збиралися прийти кримські татари, щоб потім піти покласти квіти.

«Біля Верховного суду Криму зараз стоїть два автобуса з поліцейськими», — додав журналіст.

Також про блокування каменя повідомила донька заступника Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Айше.

Вона зазначила, що після 10-хвилинних сперечань, «поліцейську» машину все ж таки відігнали і люди змогли покласти квіти:

«Після 10 хвилин сперечань машину нарешті відігнали, і нам вдалося покласти квіти і прочитати дуа в пам’ять про всіх загиблих в ті трагічні події», — написала вона.

Нагадаю, сьогодні в День пам’яті жертв депортації кримських татар в Криму на подвір’ях жителів з’явились траурні прапори.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+