Слухати

В Україні заблоковано рахунки компанії «Яндекс»

18 травня 2017 - 12:56
У «Яндекс» повідомляють - кошти залишилися на рахунках, але до них нема доступу
В Україні заблоковано рахунки компанії «Яндекс» / Новини на Громадському радіо

Компанія «Яндекс» розіслала своїм партнерам в Україні повідомлення, в якому стверждує, що не зможе перерахувати кошти на рахунки своїх партнерів. 

Представники компанії пов’язують блокування доступу до рахунків компанії з недавнім рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

«Швидко вирішити проблему не виходить, але ми продовжуємо шукати легальні рішення для відправки коштів і продовження співпраці. Нам важливо виконати свої зобов’язання і мінімізувати для вас збиток від санкцій», — йдеться у зверненні «Яндекс».

У компанії запевнили, що продовжують шукати шляхи для того, щоб легально вирішити проблему і все-таким розрахуватися з усіма, кому компанія заборгувала.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, через які в Україні було заблоковано окремі російські сайти, у списку яких опинився і «Яндекс».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+