Слухати

Віктор Медведчук спростовує контакти з передвиборчим штабом Трампа

18 травня 2017 - 14:52 82
Інформаційне агенство Reuters назвало Віктора Медведчука одним із «російських контактів», що нібито мали зв’язки з передвиборчим штабом Дональда Трампа 2016 року

Під час виборів президента США у команди Трампа було мінімум 18 таємних контактів з Росією. Про це пише Reuters.

Майкл Флінн і інші радники кампанії Трампа були в контакті з російськими офіційними особами та іншими особами з кремлівськими зв’язками щонайменше в дзвінках і листах за останні сім місяців президентських перегонів. Шість з раніше нерозкритих контактів, описаних для Reuters, були телефонними дзвінками між послом Росії в США Сергієм Кисляком і радниками Трампа, включаючи Флінна.

Також у матеріалі говориться, що одним з контактів був контакт з українським олігархом і політиком Віктором Медведчуком, кумом Володимира Путіна. При цьому журналісти посилаються на три неназваних контакти різного ступеню обізнаності.

Неясно з ким саме пан Медведчук мав контакти, однак теми розмов нібито включати російсько-американське співробітництво.

Проте сам Медведчук цю інформацію заперечив . 

«Я не найомий ні  ким із близьких представників Дональда Трампа, відповідно ніяке подбіне спілукання не могло мати місце», написав він у електронному листі Reuters.

Виявлені журналістами факти можуть допомогти тиснути на  Трампа, щоб ФБР і Конгрес змогли отримали повну інформацією про втручання росіян. Білий дім поки не прокоментував цю інформацію.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+