Слухати

Віктор Медведчук спростовує контакти з передвиборчим штабом Трампа / Новини на Громадському радіо

Віктор Медведчук спростовує контакти з передвиборчим штабом Трампа

18 травня 2017 - 14:52
Інформаційне агенство Reuters назвало Віктора Медведчука одним із «російських контактів», що нібито мали зв’язки з передвиборчим штабом Дональда Трампа 2016 року

Під час виборів президента США у команди Трампа було мінімум 18 таємних контактів з Росією. Про це пише Reuters.

Майкл Флінн і інші радники кампанії Трампа були в контакті з російськими офіційними особами та іншими особами з кремлівськими зв’язками щонайменше в дзвінках і листах за останні сім місяців президентських перегонів. Шість з раніше нерозкритих контактів, описаних для Reuters, були телефонними дзвінками між послом Росії в США Сергієм Кисляком і радниками Трампа, включаючи Флінна.

Також у матеріалі говориться, що одним з контактів був контакт з українським олігархом і політиком Віктором Медведчуком, кумом Володимира Путіна. При цьому журналісти посилаються на три неназваних контакти різного ступеню обізнаності.

Неясно з ким саме пан Медведчук мав контакти, однак теми розмов нібито включати російсько-американське співробітництво.

Проте сам Медведчук цю інформацію заперечив . 

«Я не найомий ні  ким із близьких представників Дональда Трампа, відповідно ніяке подбіне спілукання не могло мати місце», написав він у електронному листі Reuters.

Виявлені журналістами факти можуть допомогти тиснути на  Трампа, щоб ФБР і Конгрес змогли отримали повну інформацією про втручання росіян. Білий дім поки не прокоментував цю інформацію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+