Слухати

Як проходять вишкіл солдати-строковики на Одещині? Моменти навчань (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Як проходять вишкіл солдати-строковики на Одещині? Моменти навчань (ВІДЕО)

18 травня 2017 - 14:11
На практичних заняттях військовослужбовці строкової служби виконують вправи навчальних стрільб, відпрацьовують нормативи з тактичної, вогневої, інженерної підготовки і тактичної медицини

Як розповів командир роти Роман Сало, сюди приїхали 110 людей з різних міст України, вони бачать себе на службі і також є ті, хто після проходження служби хоче вступити до академії. 

Вишкіл хлопців проходить під наглядом досвідчених курсантів-інструкторів Військової академії, які мають бойовий досвід.

Значна увага приділяється зайняттям з фізичної підготовки. Вони включають на три етапи: адаптацію організму, помірні та інтенсивні навантаження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+