Слухати

Бойовики припинили пропуск на одному з КПВВ - прикордонники

19 травня 2017 - 12:22
Сьогодні, близько 9-ї години, без будь-яких на те причин, бойовики припинили пропуск громадян і транспорту через лінію розмежування навпроти контрольного пункту в`їзду-виїзду «Гнутове»
Бойовики припинили пропуск на одному з КПВВ - прикордонники / Новини на Громадському радіо

«У зв’язку з цим рішенням штабу АТО контрольно-пропускні операції на КПВВ «Гнутове» було тимчасово призупинено. Серед громадян, які слідують через лінію розмежування, проводиться роз’яснювальна робота», — повідомили у Держприкордонслужбі.

Посилено заходи безпеки та поінформовано представників ОБСЄ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+