Слухати

«Донбас Арена» майже через 3 роки після початку бойових дій (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Донбас Арена» майже через 3 роки після початку бойових дій (ВІДЕО)

19 травня 2017 - 16:42
У серпні 2014 року стадіон «Донбас Арена» потрапив під обстріл, збиток був оцінений в 1 млн. доларів

Після захоплення Донецька, «Донбас Арена» перетворилася в центр розподілення гуманітарної допомоги. 28 лютого 2017 року стадіон «націоналізували».

Голова «ДНР» Олександр Захарченко говорив про те, що планує організувати на «Донбас Арені» матч в пам’ять про загиблих бойовиків — Михайла Толстих і Арсена Павлова. Наразі в організації планують використовувати стадіон для проведення боїв без правил, концертів та політичних заходів.

Журналісти «Громадське ТБ Донбасу» розповіли про те, що чекає на один з найбільших стадіонів України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+