Слухати

На дорозі Мар’їнка — Красногорівка бойовики обстріляли автомобіль з мирними жителями

19 травня 2017 - 15:50
Цю інформацію Громадському радіо підтвердив керівник Красногорівської військово-цивільної адміністрації Олег Ливанчук
На дорозі Мар’їнка — Красногорівка бойовики обстріляли автомобіль з мирними жителями / Новини на Громадському радіо

Сьогодні вдень автомобіль їхав з Мар’їнки до Красногорівки. За словами Олега Ливанчука, обстріл був не цілеспрямований.

«Пуля была на излете, 6,72 калибром. Прошла по лобовому стеклу. Слава Богу, никто не пострадал», — сказав Ливанчук.

За словами керівника Красногорівської військово-цивільної адміністрації, ця ділянка дороги є небезпечною і постійно прострілюється. Є інша дорога, але вона йде в об’їзд Красногорівки і гіршої якості. Тому люди користуються цим небезпечним автошляхом, а керівництво Військово-цивільної адміністрації не має повноважень, щоб це заборонити.

Заступник керівника Красногорівської військово-цивільної адміністрації закликає, по можливості, обмежити користування даною трасою.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+