Слухати

В СБУ пояснили, хто отримає безстрокову перепустку до зони АТО / Новини на Громадському радіо

В СБУ пояснили, хто отримає безстрокову перепустку до зони АТО

19 травня 2017 - 18:23
Сьогодні організація «Донбас SOS» отримала відповідь від АТЦ на запит щодо п. 7.6 оновленого Тимчасового порядку, згідно з яким дозвіл (пропуск) оголошувався безстроковим

«Нам сообщили, что сейчас проводятся работы по смене программного обеспечения на сайте для оформления пропусков; по их окончанию Реестр перейдет на новый формат работы, о чем общественности обещают сообщить на сайте СБУ», — повідомили в «Донбасс SOS».

Ті, хто оформить або продовжить дозвіл (пропуск) до переходу Реєстру на новий формат роботи і офіційного повідомлення СБУ про це матимуть дозвіл (пропуск) терміном дії 1 рік з дати оформлення відповідно до попередньої редакції Тимчасового порядку.

Після закінчення терміну дії, в разі необхідності, необхідно буде подати нову заяву для отримання дозволу з терміном дії «безстроково».

18 557 167_1 919 481 474 963 618_251 924 658 781 340 385_n.jpg

Відповідь від АТЦ на запит щодо п. 7.6 оновленого Тимчасового порядку, згідно з яким пропуск оголошувався безстроковим // «Донбасс SOS»
Відповідь від АТЦ на запит щодо п. 7.6 оновленого Тимчасового порядку, згідно з яким пропуск оголошувався безстроковим
«Донбасс SOS»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+